סוכנות לביטוח

אינברג הרפז יוסף - מנהל

Инберг Гарпаз Иосиф - директор

פנחס חוזז סוכנות לביטוח בע"מ

פנחס חוזז סוכנות לביטוח היא מהמובילות בתחום ביטוחי הבריאות, הסיעוד וביטוח סיכוני הפרט מאז שנת 1985. המומחיות, הידע והניסיון הרב של כל אחד מעובדי הסוכנות מאפשרים להעניק ללקוחות טיפול אישי ומקיף ביותר.

 

סוכני הביטוח ונציגי המכירות אמונים על בניית תכניות ביטוח, המותאמות באופן אישי לכל אחד מהלקוחות, כדי להבטיח הגנה ביטוחית מקיפה ואיכותית מדי יום ביומו.

 

הלקוחות זוכים לטיפול מקיף הכולל את כל נושאי הביטוח הרלוונטיים.


מאז הקמת הקבוצה ועד היום נהנים לקוחותינו משירות בתחומים הבאים:

 

  • ביטוחי בריאות וסיעוד
  • ביטוחי חיים
  • ביטוחי מנהלים ופנסיה
  • ביטוחי עסקים, רכב ודירה
  • קופות גמל, קרנות השתלמות ופיננסים


הסוכנות מתמקדת בביטוחי בריאות וסיעוד ובביטוחים פרטיים אחרים מתוך אמונה, שאלה הם הביטוחים בעלי התרומה הרבה ביותר ללקוחות, והם אלה שישפרו את איכות חייהם לכשיזדקקו לעזרה.

 

הסוכנות עובדת בשיתוף פעולה עם חברות ביטוח, שנבחרות בקפידה לפי צורכי הלקוח כדי לתת לו את הכיסוי הטוב ביותר במחיר ההוגן ביותר.

 

מקצועיות, יחס אישי, זמינות ושירות אישי של הלקוח, הם נר לרגלינו, והם הערכים הבסיסיים המנחים את השירות שנותן כל אחד מעובדי הסוכנות.

 

בסוכנות פנחס חוזז מחלקה עסקית המעניקה טיפול כולל ללקוחות העסקיים הן בביטוחי הרכוש, החבויות וכו', והן בביטוחי המנהלים והפנסיה של העובדים. למחלקה העסקית התמחות מיוחדת בתחום התכשיטים, הפרסום, הטלוויזיה ועוד.

 

העיקרון המנחה את אופי פעילותנו הוא תפקודן של כל מחלקות הסוכנות בשיתוף פעולה מלא, כשלכולן מטרה אחת זהה - להבטיח את ביטחונו, הגנתו ורווחתו של כל לקוח.

 

 

אודותינו