סוכנות לביטוח

אינברג הרפז יוסף - מנהל

Инберг Гарпаз Иосиф - директор

פנחס חוזז סוכנות לביטוח בע"מ

בזכות הרפואה המודרנית תוחלת החיים הולכת ומתארכת. אנשים המגיעים לגיל הזהב רוצים להמשיך וליהנות מאיכות חיים דומה לזו שהורגלו לה בהיותם צעירים יותר.

 

בניגוד למה שאפשר לחשוב, הצורך בביטוח סיעודי עלול להתעורר גם בגיל מוקדם יותר. לדוגמה, אם חלילה עבר אדם תאונה בגיל צעיר (תאונת דרכים, תאונת עבודה וכדומה), אזי ייתכן שיהיה זקוק לסיוע סיעודי למרות גילו הצעיר.

 

למרות הקדמה הרפואית, סיטואציות מסוימות בחיי האדם עלולות להוביל למצב סיעודי שבו נזדקק לתמיכה ועזרה רבה שעלותה גבוהה מאוד. מצב סיעודי (אובדן כושר תפקודי) הוא מצב שבו אדם אינו מסוגל לבצע בכוחות עצמו פעולות יום- יומיות בסיסיות כגון: לקום, להתלבש, להתרחץ, לאכול או לצעוד בכוחות עצמו.

מוגבלות זו יכולה להתרחש גם בגיל צעיר בעקבות תאונה, מחלה קשה או פיגוע. אדם במצב סיעודי זקוק להשגחה קבועה וצמודה הכרוכה בעלויות כספיות גבוהות מאוד הנעות בין 12,000 ש"ח ל- 20,000 ש"ח בחודש.

 

המדינה אינה מסוגלת לספק מימון סביר עקב בעיות תקציביות, והביטוחים המשלימים של קופות החולים מספקים מענה חלקי בלבד. במקרה כזה חלות על משפחתו של החולה הסיעודי הוצאות כבדות שקשה לעמוד בהן.

 

הביטוח הסיעודי שמציעה סוכנות פנחס חוזז, מאפשר קבלת סכום ביטוח שיאפשר למבוטח להמשיך ולחיות בכבוד גם אם ייקלע למצב סיעודי. את גובה הפיצוי אפשר לקבוע בזמן רכישת הפוליסה ולהחליט אם הפיצוי יתקבל מיד (עם תקופת המתנה של חודשיים) או כמשלים לביטוחים המשלימים של קופות החולים.

 

אנו פועלים עם חברות הביטוח המובילות בישראל בתחום הסיעוד, כדי שנוכל להציע את המוצר המתאים ביותר לצורכי הלקוח.

 

 

לפרטים נוספים אנא לחצו כאן ומלאו טופס יצירת קשר

 

ביטוח סיעודי